Про нас
Історія компанії «Елва» (Електронні ваги) бере свій початок з 1991 року, коли керівник лабораторії міцності у Харківському Авіаційному Університеті, автор численних винаходів – Соколянський Валерій Петрович, об'єднав навколо себе групу спеціалістів-однодумців.

У цей час коллектив активно займався розробками нових ваговимірювальних систем високої якості, що призначалися для статичного та динамічного зважування вантажів, обліку та дозування компонентів. Обладнання, що виробляється, отримало позитивні відгуки на підприємствах провідних галузей промисловості, сільськогосподарських комплексах як у нашій країні, так і за її межами.

У 2000 року завершилося юридичне оформлення компанії, внаслідок чого було зареєстровано Науково-виробниче підприємство «Елва» у формі товариства з обмеженою відповідальністю.

За свою 30-річну історію в компанії було створено унікальні зразки авіаційних, автомобільних, вагонних, кранових, платформних, бункерних та підвісних ваг. Розроблені та реалізуються дозуючі системи, датчики сили натягування троса (каната), вимірювачі обертального моменту на валу двигунів та багато іншого. Компанія пропонує весь спектр послуг - від розрахунку до монтажу та обслуговування готових виробів.

Електронна апаратура, що виробляється нашою компанією, враховує всі останні досягнення в галузі електроніки та схемотехніки. Фахівці НВП «Елва» реалізують нестандартні, унікальні рішення найвищої складності, наприклад, обладнання для надзвукової імпульсної аеродинамічної труби (КБЮ), що дозволяють підвищити ефективність виробничих процесів, а також забезпечити високий рівень економічної безпеки.


У 2014 році у зв'язку з появою нового напряму – проектування, виробництво та монтаж енергетичного обладнання відбулося юридичне оформлення нової компанії ТОВ «Газгенераторбау». В даний час компанія ТОВ «Газгенераторбау» має всі дозвільні документи та виконує функцію Генерального підрядника: будівництво, монтаж, капітальний/поточний ремонт, технічне обслуговування ваговимірювального обладнання/систем.


Залишіть номер телефону, і ми зв'яжемося з вами!

Наш контакт для зв'язку:

+38 (050)-598-85-32
Made on
Tilda