Бункерні ваги та дозуючі системи
Бункерні (дозуючі) вимірювальні системи призначені визначення маси сировини, завантаженого в накопичувач.
Це обладнання для відмірювання доз, порцій тієї чи іншої речовини за об'ємом чи вагою.

Використовуються для точного дозування та подачі сипких, зернистих, порошкоподібних та інших матеріалів. Величина схилу програмується на верхню і нижню межу. По досягненню встановленої величини схилу, система управління сама видає команду на відключення виконавчих механізмів.

Бункерні ваги використовуються у сільськогосподарській, харчовій, гірничодобувній, хімічній промисловості. Часто бункерні ваги використовують для зважування зерна на елеваторах.

Компанія «Елва» розробляє, виготовляє та здійснює монтаж «під ключ» вагові дозатори типу «ЕлВД» та «ЕлВУ», які виконують такі основні функції:

• дозування сипких матеріалів (зерно, борошно, руда, вугілля тощо);

• дозування рідких матеріалів (вода, олія, харчові кислоти тощо);

• зважування продукту у безперервному потоці;

• модернізація наявних дозаторів.


 У залежности від вантажопідйомності та конструктивних особливостей дозатора бункер встановлюється або підвішується на тензометричні датчики ваги. Залежно від вимог щодо точності дозування, встановлених у Технічному завданні, проводиться вибір відповідних датчиків ваги.

  Вагопроцесор отримує дані з тензодатчиків і забезпечує роботу як з пневмо-(для швидкодіючих бункерів або наявності повітряної мережі) так і з електроприводом управління подачею продукту.

  В залежності від кількості струмків, необхідної точності дозування продукту по струмках, вагопроцесор може мати від чотирьох до восьми (і більше) входів/виходів для отримання інформації з кінцевих датчиків та управління приводами електродвигунів, засувками, електромагнітними клапанами та ін.

  Вагопроцесор здійснює індикацію поточної ваги продукту, підрахунок кількості завершених доз, підрахунку сумарної маси віддозитрованого продукту і т.д.


  При необхідності всі дані з енергонезалежної пам'яті вагопроцесора можуть бути передані на персональний комп'ютер протоколу RS232. Крім цього, вагопроцесор може працювати у складі автоматизованих систем управління технологічними процесами (АСУ ТП) дозування та мати власну адресу для роботи у промисловій мережі підприємства.

  Ступінь захисту вагопроцесора від впливу умов довкілля – IP65.   Живлення (в базовому варіанті) здійснюється від мережі 220V, 50 Гц.

  У разі потреби проводиться метрологічна атестація облікових бункерів (дозаторів).Призначення:
1. Ваги призначені для автоматичного управління процесом наповнення бункера до заданої дози матеріалу, зважування завантаженої дози та управління процесом вивантаження.
2. Ваги призначені для зважування, індикації поточної ваги, а також підсумовування наростаючим підсумком маси матеріалу, що пройшов через бункер.
3. Ваги призначені для експлуатації в районах з помірним та холодним кліматом у виробничих приміщеннях за наступних умов:
- температура навколишнього повітря від плюс 10 ° С до плюс 45 ° С;
- Верхнє значення відносної вологості 85% при температурі плюс 25 °С.

Принцип роботи:
  Ваги виконують зважування сипкого матеріалу, що надходить з бункера-накопичувача і керують роботою живильника для грубого і точного наповнення. По досягненню попередньої установки вагопроцесор закриває заслінку грубого дозування, по досягненню встановленої ваги закриває заслінку точного дозування і витримує паузу для виконання точного зважування. Потім вагопроцесор відкриває заслінку вивантаження і після другої паузи, протягом якої зважується порожній бункер, обчислюється різниця між результатами першого та другого зважувань, на яку збільшується накопичена сума.
  Бункер, що зважує, підвішений за допомогою вузлів вбудовування на чотирьох балкових датчиках ваги вантажопідйомністю 1 т кожен. Сигнали з ваговимірювальних датчиків надходять на вимірювальний перетворювач ПІ-5/4, де відбувається їх перетворення на цифрову форму.
  Вагопроцесор приймає цифрові сигнали з ПІ-5/4, виконує їхню остаточну обробку і здійснює індикацію результатів зважування. Вагопроцесор є програмованим пристроєм, що дозволяє за допомогою кнопок управління в діалоговому режимі виконати налаштування конфігурації та метрологічних параметрів ваг.
Інша продукція компанії ELVA
Наші контакти
info@elva.com.ua
elva.ukr@gmail.com
Facebook
Email
Україна, Дніпропетровська обл., м. Дніпро,
вул. Космічна, 49-Г
Дніпро
Україна, Харківська обл., Харківський р-н,
смт.Пісочин,
вул. Паркова, 20/2
Валерій Петрович
+38 (050)-402-91-06
+38 (057)-758-63-60
Харків

Залишіть номер телефону, і ми зв'яжемося з вами!

Наш контакт для зв'язку:

+38 (050)-598-85-32
Made on
Tilda