Вагонні ваги (ВВЕТ)
Вагонні ваги призначені для зважування рухомого складу в статичному режимі та динамічному при русі без розчіплення вагонів, в режимі дозування, завантаження або розвантаження матеріалів.

За принципом дії вагонні ваги розрізняються:
- механічні вагонні ваги (нині не виробляються)
- електронні вагонні ваги (з використанням тензометричних датчиків)
За типом зважування вагонні ваги поділяються на:
- Статичні. Зважування проводиться із зупинкою вагона на терезах, з розчіпкою вагонів або без розчіплення. Найбільш точне зважування, що забезпечує комерційний облік товарів.
- Стато-динамічні. Зважування проводиться як у статиці із зупинкою вагона на терезах, так і в русі. Зважування у русі проводиться на швидкості не більше 10-15 км/год цілого складу вагонів. Після закінчення проходження складу видається звіт про вагу всіх вагонів, що пройшли через ваги. Переваги даних ваг - економія часу та витрат на маневрових роботах.
- Динамічні. Зважування вагонів проводиться лише у русі. Призначений для технологічного обліку на великих підприємствах.

За типом конструкції
- Фундаментні вагонні ваги. Класичні вагонні ваги, що вимагають заливання залізобетонного фундаменту, можуть бути виконані з котлованом і без. Монтаж ваги займає близько 2 місяців.
- Терези на збірному залізобетоні. Вагонні ваги встановлюються на заздалегідь виготовлених залізобетонних конструкціях, що дозволяє скоротити терміни монтажу вагонних ваг до 3-5 тижнів.
- Безпідставні вагонні ваги. Це нове покоління вагонних ваг може бути виконане в різних конструкціях: на шпалах або металевому фундаменті. Оскільки ваги даного типу встановлюються на щебеневу основу, обов'язковою вимогою до цього типу вагонних ваг є нечутливість до просідання ґрунту, що гарантує стабільні метрологічні характеристики.

Основна перевага – це короткий термін монтажу, встановлення вагонних ваг може бути виконано за 2-3 робочі зміни.
Компанія «Елва» проектує, виробляє та встановлює «під ключ» (будівництво фундаменту, постачання комплекту обладнання, монтаж та приймально-здавальні метрологічні випробування, введення в експлуатацію) вагонні електронні тензометричні ваги тип «ВВЕТ-150-ХХ-ХХ-ХХ» наступних варіантів виконання:
• Звичайне виконання: "Стандартний" варіант;
• Безпідставні;
У приямці (врізне виконання): "Посилений" варіант;
Стато-динамічні;
Динамічного зважування;
Ваговимірювальні системи на нерозрізних рейках;
Комбіновані (стато-динамічний зважування).

Вагонні електронні тензометричні ваги тип «ВВЕТ-150» внесені до державного реєстру засобів вимірювальної техніки України за №У2270-06.

Дані тип ваг призначений для зважування вантажів:
- у залізничних вагонах повагонно у статичному стані (індекс «С»);
- у русі без розчіпки потележечно (повагонно), з визначенням маси кожного вагона, маси складу та підрахунку загальної кількості вагонів у залізничному складі (індекс «ЦД»).
Залежно від модифікації, ваги дозволяють визначити швидкість і напрям руху складу, а також положення центру ваги кожного вагона, навантаження на кожну вісь залізничного вагона.
Терези виконання «СД» можуть використовуватися для автоматичного обліку вантажопотоку залізничною гілкою, на якій вони встановлені.

Вагонні ваги відповідають кліматичному виконанню «У1» (помірний клімат) за ГОСТ 15150-69 та призначені для роботи при температурі навколишнього повітря від мінус 30 °С до плюс 45 °С та відносної вологості до 98 %. Допускається експлуатація вагопроцесора або персонального комп'ютера в приміщеннях, що нерегулярно опалюються, при температурі навколишнього повітря від плюс 10 до плюс 45 градусів Цельсія. Верхнє значення відносної вологості 100% за 25 градусів Цельсія.
Конструктивно ваги складаються з двох, трьох і більше платформ, кожна з яких встановлена ​​на чотири тензометричні датчики сили цифрового або аналогового виконання. Тип та виробник тензометричного датчика узгоджується з кожним Замовником окремо.

Вагонні ваги тип «ВВЕТ-150» призначені для зважування вантажів у залізничних вагонах у статичному стані.
Терези випускаються відповідно до вимог Технічного регламенту, ДСТУ EN 45501: 2017 Метрологічні аспекти неавтоматичних приладів для зважування (EN 45501: 2015, IDT), ГОСТ OIML R 76-1:2014 «Ваги неавтоматичної дії. Частина 1. Метрологічні та технічні вимоги. Випробування (ГОСТ OIML R 76-1: 2011, IDT)», ТУ-У-28.2-31214441-001: 2021 та комплекту конструкторської документації.

Вагонні ваги тип «ВВЕТ-150» мають цілий ряд переваг, а саме:
- Терези призначені для великих обсягів зважування;
- встановлений вагопроцесор п'ятого покоління з функцією самодіагностики дозволяє самостійно визначати і проводити заміну частин, що вийшли з ладу;
- Ваговласнику надається повні права адміністратора без прихованих паролів про періодичне обслуговування;
- максимально допустимий термін експлуатації України. Після закінчення терміну експлуатації, за умови проведення діагностичного обстеження, фактичний термін експлуатації може бути довшим за 50 років;
- Висока якість виготовлення всіх конструктивних елементів ваг;
- конструкція ваги має підвищену міцність;
- ваги прості в обслуговуванні та не вимагають спеціальної підготовки обслуговуючого персоналу;
- ваги мають можливість комунікації з ПЕОМ, з подальшою обробкою та аналізом отриманих даних.
Інша продукція компанії ELVA
Наші контакти
info@elva.com.ua
elva.ukr@gmail.com
Facebook
Email
Україна, Дніпропетровська обл., м. Дніпро,
вул. Космічна, 49-Г
Дніпро
Україна, Харківська обл., Харківський р-н,
смт.Пісочин,
вул. Паркова, 20/2
Валерій Петрович
+38 (050)-402-91-06
+38 (057)-758-63-60
Харків

Залишіть номер телефону, і ми зв'яжемося з вами!

Наш контакт для зв'язку:

+38 (050)-598-85-32
Made on
Tilda